IR a RC modely

Toto zboží prodáváme jak maloobchodně tak velkoobchodně !!

Další novinkou našeho sortimentu jsou IR a RC modely.
Najdete u nás helikoptéry ,lodě, kluzáky, autíčka, tanky,letadla. Vše od nejmenších variant až po ty největší jako např. helikoptéru XXXL 125cm!!. Doufáme, že časem v naší prodejně bude vystaven model helikoptéry se spalovacím motorem o délce cca 2m !!
Všechny modely jsou kompletně vybaveny akumulátory a pobíječkami. Po vybalení a dobytí jsou připraveny k letu. U některých verzí nejsou dodávány baterie do dálkových ovladačů. Ty vydrží poměrně dlouho (alkalické) a také je u nás koupíte. Samostatnou kategorií o které stojí se zmínit jsou helikoptéry.
Dnešní modely se stále vyvíjí a s modely staršími se nedají srovnat. Elektronický gyroskop zajišťuje perfektní stabilitu, která umožní létat i úplnému začátečníkovy. To bylo v minulosti dost náročné a drahé. Vždy začínejte od jednoduchých modelů až po ty náročnější. Helikoptéry vícekanálové a větší bez předchozích zkušeností neuřídíte !! Kdo bude mít zájem můžeme mu zprostředkovat modelářskou pilotní školu provozovanou modelářskými nadšenci. Je to krásný koníček, který ale vyžaduje trošku praxe.

Ještě zmínka o modelech tanků. Patří sice do vyšší cenové hladiny proto, že obsahují mnoho dílů, motorků, generátory zvuku (krásné zvuky skřípajícího železa), střílí kuličky, mají vyvíječe kouře atd. Jsou to opravdu krásné multifunkční hračky a hýbe se tam opravdu snad vše se hýbat může.

 Všechny druhy modelů testujeme, né proto jestli fungují (i to je důležité), ale proto, že nás to baví, neboť kdo si hraje nezlobí. A ruku na srdce tátové copak si taky rádi nezajezdíte nebo nezalétáte.  
Naším cílem je postupně rozšiřovat tento druh sortimentu pro modeláře a vytvoření e-shopu na kterém intenzivně pracujeme.

Modely nejen prodáváme, ale také se staráme o jejich servis a opravu, tedy pokud je ještě možná. Helikoptéra která spadne z 15m se už opravit nedá. Na druhou stranu může být zdrojem náhradních dílů. Uvítáme když nám takto zničené modely odnesete do prodejny kde lze třeba na protiúčet koupit novou.

Uvítáme také vaše podněty na nové zboží, které budeme postupně doplňovat.