Kamerové systémy

 

 

V dnešní době stoupají požadavky monitorovacích systémů. Standardem je dnes záznam na HDD (pevný disk) záznamového zařízení a výstup audio/video do internetové sítě. To vám umožní po vložení hesla kdekoli na světě sledovat on-line monitorovaný prostor i dálkově ovládat video (přepínat kamery, prohlížet záznam atd.). Podmínkou je samozřejmě pokrytí internetem jak v místě umístění rekordéru, tak i v místě sledování on-line.

Rekordéry se vyrábí v základním provedení se čtyřmi kamerovými vstupy. Rekordér nahrává všechny čtyři obrazy najednou. Lze nastavovat různé funkce dle typu rekordéru jako např. aktivaci nahrávání pohybem, aktivní obrazové zóny atd. Videa se vyrábí vždy pro 4,8,16,36…..atd. kanálech. V kombinaci se záložním zdrojem máte spolehlivou technologii která vám ochrání váš majetek nebo zajistí vaší bezpečnost.

 


 

Kamery

 

Výběr kamery je podstatný pro kvalitu obrazu. Další podstatnou věcí je noční vidění neboli IR přísvit který umožòuje kamerám vidět i za úplné tmy. Kamery lze také zkombinovat s reflektorem s pohybovým čidlem, kdy např. halogenové světlo osvítí střežený prostor a ten je snímán kamerou.

Kamery se dělí na interiérové a exteriérové. Rozdíl je v provedení krytu kamer. Interiérové zpravidla nemají žádný kryt. Mají přímo na těle kloubový držák

Naproti tomu exteriérové kamery mají kryty vodotěsné, a někdy jsou vybavené i vyhříváním krytu.

S výběrem vhodného systému vám rádi poradíme, a kamery vám ukážeme v činosti. .