Špionážní technika

 

 

 Velký bratr

Novinkou v našem sortimentu je takzvaná " špionážní technika". Dnešní technologie umožòují miniaturizaci veškerého vybavení od odposlouchávacích systémů až třeba po skryté kamery.
Prodáváme jak technologie sledovací, např. odposlechy, miniaturní kamery, tak technologie zabraòující jejich použití nebo jejich odhalení.
Dnešní výrobky z nižší cenové kategorie mají velmi dobré parametry. Tzn., že i za málo peněz pořídíte celkem kvalitní zařízení.
Najdete u nás, ale také profesionální zařízení které stojí řádově od několik tisíc korun po statisíce.
Nakoupíte u nás tedy jednoduchá zařízení, např. minikameru v zapalovači cena cca 500,-Kč, nebo také komplexní řešení, např. zabezpečení prostoru proti odposlech cena v řádech desetitisíců.


Vždy je potřeba specifikovat požadavky, a my vám navrhneme jejich řešení. Dnešní doba přinesla mnoho způsobů odposlechu, sledování a je těžké se proti nim bránit, proto nabízíme často vyhledávanou službu detekci nežádoucích zařízení.

Zboží ve zvláštním režimu prodeje.

Je zboží, které se nesmí používat na území ČR ani v zemích EU. Toto zboží je určeno pro další prodej do zemí mimo EU, nebo k rozebrání a výzkumu. Jedná se převážně o rušičky signálů. Tyto zařízení ruší širokou škálu radiového spektra a to velmi spolehlivě!!. Použití těchto zařízení je ZAKÁZÁNO !!
Jinými slovy zařízení si můžete koupit, ale nesmíte je používat. Pokud je použijete a budete lokalizováni hrozí vám nemalá pokuta.

Náš sortiment :

*Miniaturní kamery

*Miniaturní mikrofony

*GSM lokátory

*GSM štěnice

*Detektory

*Rušičky